top of page

STRATEJİLER

Gerekli Bilgileri Siteden Alın.
Okumayı sevenler ise buraya : Boymate10 oyununda tüm ihtimallerin puanını hesaplamak yerine mantığı anlayıp öyle oyunu oynamak lazım, oyunda iki bakış açısının önemli olduğu ispatlanmıştır. Eli almak ve bonusları bulmak üzere inşa edilen oyun sistemi çoğu zaman büyük ihtimalle oyun sonunda daha fazla puan getirecektir. Oyunda aynı renkleri attığınız ve bonus olayına dikkat ettiğiniz sürece yüksek puan almaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca bazen kağıtlar uygun şekilde son ellere bırakılamayabilir. Böyle durumlara kalmamak için her zaman en yüksek puanı önce ileri sürmek gerekmeyebilir. 
Oyunun kabul edilen doğru şekli bu olsa da, şans faktörünü değerlendirmek ve rakibin hamlelerini hafızada tutmak ta önemlidir. Oyunda belli oranlarda hafızayı kullanmak, öngörü de bulunmak, strateji geliştirmek kadar geliştirdiğiniz stratejinin de başarılı olması rakibin stratejisine bağlıdır onun içinde biraz şansa ve rakibi tanımaya gerek var. Benden söylemesi Boymate10'da 10 numara olmak için uzun bir yol var hemen keyifli dakikalarınızı başarıya dönüştürün daha ne duruyorsunuz bol şanslar.
 
ÖRNEK STRATEJİLER
 
​Oyunda öncelikle her el bir kağıt çekildiği için ve bonusların artırma ihtimali için eldeki bonuslarla birlikte aynı renk 10 dan büyük kartları seçmek doğru bir strateji olacaktır. Ve 2 boymate10 kartı varken hiç bir şekilde bunların beraber kullanılması tavsiye edilmez. Ayrı ayrı sürmek her zaman daha iyi puan getirmektedir. Ve oyunda stratejinizi rakibe belirtmediğiniz sürece eli yüksek puanla alma şansınız artmaktadır. Örneğin yüksek puanları hep başta alırsanız sona elinizde düşük puanlar kalır ve hep böyle oynamak el puanını kaybetmeye sebep olur. Sizi başarıya götürecek en büyük adım çekeceğiniz kartın bonus oluşturma ihtimalidir. Oynayacağınız her elde çıkanları takip etmek ve stratejinizi ona göre değerlendirmek hep yüksek puanı elde etmek değilde bonusu yakalamaya çalışmak size artı sağlayacaktır. Boymate10' nu ve 100 P'nı uygun zamanda kullanmak çok önemlidir. Şansınız Bol Boymate10' unuz bol olsun yolunuz her zaman açık olsun.  

bottom of page